Via Oyuncak

2015’ten bu yana animasyon ve yapım sektöründe bir çok başarılı işler yapmış olan firmamız,  kendi markası olan Via Toys ile yerli ve ithal, uygun fiyatlar ile toptan oyuncakları sizler ile buluşturmaya devam ediyor.

Yerli ve ithal olmak üzere oldukça geniş olan ürün yelpazemiz düzenli ve sürekli olarak; Çağa ayak uydurup, müşterilerin ve tüketicilerin değişen istek ve taleplerine en kaliteli şekilde cevap verebilmek için sürekli olarak kendimizi yenilemeyi ve geliştirmeyi en önemli görevimiz olarak görmekteyiz.

Türkiye ve Yurtdışı e-ticaret pazar yerlerinde devam eden satışlarımız; Siz değerli müşterilerimize, tüketicilerin en çok tercih ettiği ürünleri tespit etmek açısından bizler için oldukça önemli.

            Bu yola çıkarkn düşündüğümüz ve hep tekrar ettiğimiz söylemimiz hiç bir zaman değişmeyecektir.

“Satan ürün satıyoruz..” Çünkü siz değerli müşterilerimizin perakende satışlardaki başarısı, bizlerin en büyük başarı ölçütüdür.


Kimlere Hizmet Vermekteyiz?

Türkiye’nin her bir yerinde ticari faaliyetlerini sürdüren kırtasiyeciler, oyuncakçılar, Petrol Ofisleri, Toptancılar gibi kurum ve kuruluşlara tedarikçi olmaktan hep mutluluk duyduk…

Gelişen ve değişen dünyanın yeni ticaret anlayışına uygun modernize edilmiş toptancılık anlayışına gerek duyduğumuz için B2B sistemimizi hayata geçirdik.


Kısaca b2b nedir?

B2B, İngilizcesi “Business to Business” ın baş harflerini ifade ediyor. B2B nedir diye özetlediğimizde, kısaca bir firmadan, diğer bir firmaya yapılan toptan e-ticaret iş modelidir diyebiliriz. Nitekim B2B, ülkemiz perakende ve toptan işletmelerinin yakından tanıdığı bir ticaret modelidir.


B2B’ yi nasıl kullanabilirsiniz?

B2B Sistemimizde, stoklarımıza anında ulaşıp, dilediğiniz kadar siparişinizi bir kaç dakikanızı ayırarak verebilir, kredi kartı yada havale ile ödemenizi yapabilirsiniz. Siparişleriniz, ödemesi karşı taraftan olacak şekilde, aynı gün veya 1 iş günü sonrası kargoya yada ambara teslim edilir. Anlaşmalı kargo avantajlarımızdan faydalanmak için lütfen bizler ile iletişime geçmeyi unutmayınız.

B2B Sistemimize kayıt olabilmek için web sitemizin anasayfasında yer alan “BAYİ OL” butonuna tıklayarak, gerekli bilgileri doldurmanız ve vergi levhanızı göndermeniz yeterli olacaktır.

            İnternet satış hacimleri yüksek olan ürün yelpazemiz ile müşterilerimize eksiksiz hizmet vermekten, en uygun fiyatlar ve en kaliteli ürünler ile toptan satışlarımızı gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz.

Sağladığımız güven ve uygun fiyat garantisiyle hizmet sunmaktayız.

            Türkiyenin En Büyük Toptan Oyuncak Sitesi  www.viaoyuncak.com , internet ortamında sunduğu ürünler ile toptan sektörünün vazgeçilmez ismi olmayı başarmayı hedeflemiştir. Aynı zamanda www.viaoyuncak.net ile ise de son tüketiciye perakende oyuncak satış hizmetini değerli müşterilerine kazandırmıştır.

            -B2B’de satışlarımız toptan olup, sadece toptancı yada perakende satıcılarına satış yapmaktayız.

            -Bayimiz olduktan sonra görmüş olduğunuz fiyatlar, toptan fiyatlar olup, diğer firmalar gibi minimum şu kadar adet almalısınız gibi bir zorunluluk koşmuyoruz fakat minimum 1000 tl’lik siparişi tamamlamanız gerekmektedir.

            -İstanbul içi (Sadece Avrupa Yakası) siparişlerinizi kendi dağıtım personel ve araçlarımız ile adresinize kadar ücretsiz olarak teslim ediyoruz. Bu alanın dışından gelen tüm toptan oyuncak siparişlerinizi ise; Varsa sizlerin anlaşmalı ambarınız, yoksa bizim anlaşmalı ambarımız veya kargomuz ile adresinize kadar ulaştırıyoruz. Ambar fiyat bilgileri için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyiniz. Ambar ve kargo alıcıya aittir.

            -Her zaman ürünlerimizin arkasında durmakta, yaşanılacak olası tüm problemleriniz ile detaylı bir şekilde ilgilenmekteyiz. Hatalı çıkan ürünleri iade alır, servise göndeririz. Serviste çözülemeyen bir problem ise, ürünün aynısını sizlere göndeririz, stoklarımızda yoksa, iade alırız. Müşterilerimiz en önemli çözüm ortağımızdır.

            -Ürün ana kategorilerimiz; Erkek Oyuncakları, Kız Oyuncakları, Bebek Oyuncakları, Spor-Outdoor Oyuncaklar, Legolar, Ahşap Eğitici Puzzle’lar, Müzik Aletleri ve Diğer Oyuncaklar olmak ile beraber;

Alt Kategorilerimiz; Dinazorlar, Gemiler ve Yatlar, Model Arabalar, Otopark Setleri, Erkek Oyun Setleri, Sürtmeli Arabalar, Robotlar, Silahlar ve Su Tabancaları, Tamir Setleri, Tırlar Ve İş Makinaları, Uçaklar ve Helikopterler, Uzaktan Kumandalı RC Araçlar, Yarış Setleri, Figürler, Model Bebekler, Oyun ve Evcilik Setleri, Takı ve Aksesuarlar, Patenler, Kaykaylar, Scooterlar, tenis setleri, Scooter ve kask takımları, toplar, dartlar, ahşap puzzle’lar ve eğitici ahşap oyuncaklardan oluşmaktadır. Ve her gün yeni ürünler ekleyerek, siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek, en önemli misyonumuzdur...

            Tüm işletmelerin, “ucuz toptan oyuncak nereden ve nasıl alınır?” Sorusuna cevap olabilmek, bizler için önem arz etmektedir.

            Sizler ile çalışmaktan mutluluk duyarız...

 

Via Oyuncak Yönetim Kurulu Başkanı

Alparslan Mehmet BIYIK